SKI škola s YETTI

Cílem výcviku je naučit a zdokonalit děti v lyžování nebo snowboardingu. Výuka se uskuteční v ohraničeném prostoru LŠ Bubákov s použitím jezdícího pásu (koberce). Lyžaři, kteří již zvládnou jízdu v pluhu, zastavit a zatáčet, se naučí pravidlům jízdy na „velké“ sjezdovce a jízdě na vleku a na lanovce. Výuka probíhá bez hůlek. V areálu na bezpečnost dohlíží Horská služba.

 

Zajištení akce: o vaše dítě se budou starat zkušení pedagogové ve spolupráci s lyžařskou školou Bubákov a dalšími specialisty včetně zdravotního dohledu.

Věk dítěte: 

pro děti od 5 do 13 let

Místo:

SKI areál Bubákov

 

Termíny lyžování: 

21.1., 4.2., 11.2.2017

 

Cena kurzu: 1890 Kč

Cena jednoho termínu: 680 Kč

 

Nástupní místo odjezd příjezd
Chlumec nad Cidlinou - před budovou vlakového nádraží 7:20 h. 17:45 h.
Nový Bydžov - před budovou vlakového nádraží 7:40 h. 17:30 h.
Hlušice - autobusová zastávka, před ZŠ 8:00 h. 17:15 h.
SKI areál Herlíkovice, Bubákov 9:30 h. 16:00 h.

 

Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem, pedagogický dohled, zdravotník, odbornou výuku kvalifikovanými instruktory lyžařské školy Bubákov (cca 11 hod. lyžování), pojištění dítěte na 3 dny, pitný režim, závěrečný lyžařský závod s diplomy a drobnými cenami.
V ceně není zahrnuto: pernamentka a jízda kabinkou cca 250,- Kč/den, možnost obědu v restauraci na sjezdovce za zvýhodněnou cenu 90,- Kč/den.
Pojištění dítěte zahrnující v ceně: úrazové pojištění, pojištění a připojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu  a jinou újmu, doplňkové asistenční služby.
Faktury a potvrzení vystavujeme na požádání (např. pro úhradu z fondu zaměstnavatele rodiče, obecního úřadu, zdravotní pojišťovny atd..).

Nutná výbava:

kompletní lyžařské nebo snowboardové vybavení: lyže nebo snowboard, lyžařská helma, lyžařské brýle, nepromokavé rukavice (NE pletené), čepice, rezervní rukavice, ponožky, u menších dětí rezervní spodní prádlo, svačina. Z bezpečnostních důvodů nedávejte dětem šálu, ale spíše rolák či bundu se zapínáním u krku.

Půjčovné: 

děti, které nemají vlastní lyžařské vybavení, si mohou zapůjčit  lyžařské boty, lyže a helmu za 120 Kč/den. Popřípadě jen povinnou helmu za 40 Kč/den.

Bezpečnostní vázání musí být řádně seřízeno – za tuto skutečnost zodpovídá zákonný zástupce. 

Závazná přihláška lyžování

Lyžování s YETTI. Cena kurzu: 1890,- Kč